O nas

BOF – Bo Firma jest Najważniejsza.

Ten slogan to misja, jaka nam przyświeca.

Firma naszego klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego zapewnimy profesjonalną obsługę w najszerszym zakresie. Naszym celem jest pomoc w rozwoju firm naszych klientów. Rozwój naszych klientów to nasz rozwój, a nasz rozwój to rozwój naszych klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy zakres naszych usług do potrzeb konkretnej firmy. Pomagamy naszym klientom nawiązywać współpracę między sobą. Dążymy do ułatwienia budowy sieci kontaktów, z której skorzystają wszyscy nasi klienci.

Działalność jako BIURO OBSŁUGI FIRM rozpoczęliśmy 2 września 1999 roku. Od ponad dwóch dekad świadczymy usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm. Nasz portfel (Mówi się profil klientów?)klientów składa się z wielu firm o zróżnicowanej wielkości i profilu. Współpracujemy z firmami dużymi, małymi i mikro – nie odstrasza nasz żadna klasyfikacja działalności. Wśród naszych klientów są firmy medyczne, stolarze, przetwórcy żywności, firmy budowlane, a nawet rolnicy. Prowadzimy sprawy firm bez względu na ich formę prawną i strukturę własności: podmioty prawa handlowego, cywilnego, przedsiębiorstwa społeczne, stowarzyszenia i działalność osób fizycznych.